piątek, 29 marca 2024 10:42
zachmurzenie małe

BĘDZIEMY POD BIAŁO-CZERWONĄ

Na stronie Serwisu Rzeczpospolitej Polskiej www.gov.pl opublikowana została oficjalna lista gmin, które zakwalifikowały się do finałowego etapu projektu „Pod biało-czerwoną” związanego z zakupem i montażem masztu z biało-czerwona flagą. Do kolejnego etapu projektu zakwalifikowało się 1514 gmin z całej Polski.

Miło nam poinformować, że Gmina Fajsławice znalazła się wśród 180 gmin z województwa lubelskiego, które spełniły warunki projektu uzyskując wymaganą liczbę głosów.

Obecnie oczekujemy na dalsze informacje z Urzędu Województwa Lubelskiego, dotyczące zakupu i montażu masztu z flagą w naszej gminie. Termin jego realizacji zostanie przesunięty w czasie ze względu na obecną sytuację epidemiczną.

Wójt Gminy serdecznie dziękuje wszystkim mieszkańcom gminy, którzy zaangażowali się do udziału w projekcie i oddali swój głos. Więcej informacji oraz wyniki głosowania można znaleźć w linku poniżej.