czwartek, 25 kwietnia 2024 08:32

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZIMOWEGO UTRZYMANIA DRÓG GMINNYCH

Urząd Gminy Fajsławice informuje, że odśnieżaniem na terenie gminy  Fajsławice w okresie zimy 2020/2021 zajmować się będą następujące podmioty:

Lp

Nazwisko i imię

Rejon działania - odśnieżania

1.

Rozwałka Roman

Boniewo(za szkołą) Suchodoły- Zapłocie, Chodniki i parkingi, wąskie odcinki dróg w  Fajsławicach, Suchodoły

Oprócz odśnieżania dróg gminnych wykonuje również posypywanie  mieszanką piasku i soli  chodników przy drogach gminnych, parkingi, oraz  niebezpieczne odcinki dróg gminnych ( podjazdy, skrzyżowania, niebezpieczne zakręty,  drogi w rejonie  szkół oraz miejsca nawrotów autobusów dowożących dzieci do szkół).

2.

Kostecki Ryszard

Wola Idzikowska, Dziecinin, Zosin, Suchodoły-Kępa, Fajsławice, Ignasin, Boniewo.

Adamiak Jerzy

Bielecha , Marysin, Siedliska Pierwsze , Siedliska Drugie, Suchodoły w kierunku Siedlisk Pierwszych.

Osobą nadzorującą z ramienia Urzędu Gminy jest Adam Adamiak

tel. kontaktowy 81 5853053 - w godzinach pracy urzędu