czwartek, 28 marca 2024 11:36

Nagrody rozdane

29 grudnia 2020r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom i wszystkim uczestnikom Konkursu plastycznego na „Magiczną Kartkę Świąteczną”.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną rozdanie nagród odbyło się w zalecanym reżimie sanitarnym z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe wręczyli Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Fajsławicach Wojciech Hus wraz z Wójtem Gminy Fajsławice Januszem Pędziszem.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w Konkursie i gratulujemy wykonania pięknych prac konkursowych. Magiczne Świąteczne Kartki można obejrzeć na naszej stronie  internetowej w artykule WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO NA „MAGICZNĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ”