V Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik 2020

  • 22.12.2020, 11:00
  • Aleksandra Granat
V Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik 2020
W ubiegły weekend (19-20 grudnia) w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku odbył się V Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik 2020. Turniej został zorganizowany przy finansowym wsparciu Ministerstwa Sportu, Miasta Kraśnik, Samorządu Województwa Lubelskiego i Powiatu Kraśnickiego. Jak co roku Turniej skupił wielu miłośników tenisa stołowego.

W rozgrywkach wzięło udział 150 uczestników, którzy przyjechali z 10 województw. Wśród zgłoszonych znaleźli się również członkowie naszego gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Żaczek”, którzy uczestniczą w Turnieju każdego roku. Tym razem reprezentowali go Wiktoria Salecka, Antonina Serafin i Piotr Wilczuk.

Turniej został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych:

  • -kadet -dziewczęta i chłopcy urodzeni w latach 2006-2007,
  • -młodzik -dziewczęta i chłopcy urodzeni w latach 2008-2009,
  • -żak -dziewczęta i chłopcy urodzeni w roku 2010 i młodsi.

Dwa dni sportowych zmagań przyniosły naszym zawodnikom obiecujące wyniki. Miło nam poinformować, że w kategorii młodziczki Wiktoria Salecka zajęła wysokie 2 miejsce , a Antonina Serafin 8 miejsce.

Serdecznie gratulujemy naszym sportowcom i dziękujemy za piękną promocję gminy Fajsławice.

Aleksandra Granat

Podziel się:


Pozostałe