czwartek, 25 kwietnia 2024 04:07

Nieodpłatna Pomoc Prawna tylko online !!!

W celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom gminy Fajsławice korzystającym z usług określonych w ustawie z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 294 ze zm.) informujemy, że zawiesza się do odwołania udzielanie porad prawnych realizowanych osobiście w punkcie  nieodpłatnych porad prawnych oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w budynku Urzędu Gminy Fajsławice.

Udzielanie porad prawnych odbywać się będzie w formie telefonicznej i z wykorzystaniem innych środków porozumiewania się na odległość.

W celu zarejestrowania wniosku o udzielenie porady uprzejmie prosimy o kontakt z numerem telefonu (82) 576 52 11 do 13.