czwartek, 18 kwietnia 2024 06:45

Kontakt z urzędem

W związku z zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańcom Gminy Fajsławice związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Wójt Gminy Fajsławice informuje o ograniczeniu pracy Urzędu Gminy wyłącznie do wykonywania zadań niezbędnych.
Kontakt z urzędem

Mając na uwadze ochronę zdrowia interesantów jak i pracowników urzędu, Wójt prosi, aby mieszkańcy zaniechali osobistych wizyt w urzędzie, a wszelkie sprawy załatwiali telefonicznie, drogą elektroniczną lub pocztową.

W szczególnie uzasadnionych sytuacjach możliwe będzie bezpośrednie załatwienie sprawy – wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu się z właściwym pracownikiem.

Wykaz numerów telefonów do poszczególnych referatów udostępniony jest na stronie internetowej gminy, tablicach informacyjnych w poszczególnych sołectwach oraz drzwiach budynku urzędu.