czwartek, 28 marca 2024 17:34

Apel do mieszkańców powiatu krasnostawskiego

Szanowni Państwo!
Apel do mieszkańców powiatu krasnostawskiego

Z racji, że pandemia koronawirusa nie ustępuje na terenie naszego kraju,
w trosce o Państwa zdrowie starosta krasnostawski Andrzej Leńczuk zwraca się z apelem do mieszkańców powiatu krasnostawskiego i osób przebywających w regionie o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, co może zmniejszyć ryzyko zakażenia wirusem. Nasze zdrowie zależy od nas samych! Potraktujmy zaistniałą sytuację bardzo poważnie. Jak widać koronawirus nie ustępuje i w dalszym ciągu jesteśmy narażeni na jego złowrogie działanie. Nie bagatelizujmy wszystkich zaleceń władz i służb sanitarnych, nośmy maseczki w miejscach do tego przeznaczonych, dezynfekujmy ręce, zachowujmy odpowiednią odległość. Przez Naszą nonszalancję narażamy na utratę zdrowia bądź nawet życia siebie i swoich bliskich! Chrońmy siebie i swoich bliskich!

Raz jeszcze przypominamy o podstawowych zasadach prewencji zakażeń. Pamiętajmy o:

-Dezynfekcji,

-Dystansie społecznym,

-Maseczkach.

Razem przetrwamy ten trudny czas !

starosta krasnostawski

Andrzej Leńczuk