czwartek, 28 marca 2024 23:37
zachmurzenie umiarkowane

Listy Intencyjne podpisane

Gmina Fajsławice podpisała Listy Intencyjne z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie, Katolickim Uniwersytetem Lubelskim, „Herbapol – Lublin” Spółka Akcyjna oraz Pracownią Garden Concept Piotr Szkołut w sprawie podjęcia współpracy, której celem jest utworzenie i rozwój Lubelskiego Okręgu Przemysłu Rolno – Spożywczego.
Listy Intencyjne podpisane
Fot. Podpisanie Listu Intencyjnego przez dr hab Adama Waśko, prof. Uczelni, Prorektora ds. rozwoju uczelni i Janusza Pędzisza, Wójta Gminy Fajsławice

Jest to przedsięwzięcie o wymiarze ponadlokalnym, angażujące gminy powiatu krasnostawskiego, Miasta Krasnystaw i Powiatu Krasnostawskiego oraz części gmin powiatu chełmskiego i włodawskiego.

Celem utworzenia okręgu jest współpraca w dziedzinie pozyskiwania funduszy zewnętrznych i realizacji działań mających na celu rozwój tego obszaru.

A.Granat